
Διακοσμητικό Μαξιλάρι (45x45) A-S Fleurs Sauvages 215455A
45×45 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×1 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 11,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη με μοντέρνο σχέδιο σε πολύχρωμες αποχρώσεις της εταιρείας Whitegg. Το ύφασμά της έχει σύνθεση από 100% βαμβάκι που την καθιστά ανθεκτική και μαλακή. Ιδανικό για να συμπληρώσει την διακόσμηση του χώρου σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 1 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Μοτίβο | Φωτογραφικά μαξιλάρια |
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×45 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×30 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×40 εκ, ορθογώνιος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ορθογώνιος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι, λουλούδια
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σατέν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα