
Ζεύγος Μαξιλαροθήκες (50x70) Ravelia 100% Βαμβάκι 144TC Μπεζ
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 9,92 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε εκρού-μπεζ χρώμα με ριγέ σχέδιο και περιμετρικά κρόσια από την εταιρεία Whitegg. Το ύφασμά της έχει σύνθεση από 100% βαμβάκι που την καθιστά ανθεκτική και μαλακή. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα μοναδικό αποτέλεσμα στον χώρο σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Μοτίβο | Ρίγες |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×30 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι, λουλούδια
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×40 εκ, ορθογώνιος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σατέν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ορθογώνιος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
