
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (40x40) L-C Sheny 1612535
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε ανοιχτό μπεζ χρώμα με ανάγλυφο σχέδιο. Η μπροστινή πλευρά είναι κατασκευασμένη από 93% βαμβάκι και 7% polyester, ενώ η πίσω πλευρά είναι 100% βαμβακερή. Οι διακοσμητικές μαξιλαροθήκες μπορούν να ανανεώσουν εύκολα και οικονομικά τον χώρο του σπιτιού σας, δίνοντας του μια πιο φρέσκια και ανάλαφρη διάθεση.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Depth | 21 cm, 21 cm, 21 cm, 21 cm |
| Height | 1 cm, 1 cm, 1 cm, 1 cm |
| Total weight | 0.175 kg, 0.175 kg, 0.175 kg, 0.175 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ρίγες

42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

40×40 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες


40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×25 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες

50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 5 ημέρες
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα


40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
50×70 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
52×32 εκ, με φερμουάρ, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα