
Χαλί Καλοκαιρινό (140x200) Guy Laroche Zigk Zagk Marine
140×20 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 60×10 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 39 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλοκαιρινό χαλί 60x200 στις αποχρώσεις του μπεζ και του μπλε, με μοντέρνο σχέδιο της εταιρείας Guy Laroche. Με σύνθεση από 50% jute και 50% βαμβάκι που το καθιστά οικολογικό, με πολλή ανθεκτική πλέξη και χωρίς υπόστρωμα. Τοποθετήστε το στην κουζίνα, στο χολ ή όπου αλλού έχετε διάδρομο μέσα στο σπίτι.
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
| Χρήση χαλιού | Διάδρομοι |
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Φυσικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Πρότυπο | Αφηρημένο μοτίβο |
| Ύψος | Ύψος |
| Width | 60 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Jute - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Guy Laroche |

140×20 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
60×10 εκ, διάδρομοι, μοντέρνο
Σε απόθεμα
70×140 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
120×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
35×50 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Υφαντό στο χέρι, ανατολίτικο

70×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


89×50 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
150×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
150×20 εκ, ⌀ 150 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα