
Χαλί Διαδρόμου (80x200) Βιοκαρπέτ Natura 34521-032
80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 140×20 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλοκαιρινό χαλί 140x200 στις αποχρώσεις του μπεζ και του μπλε, με μοντέρνο σχέδιο της εταιρείας Guy Laroche. Η ποιότητα του από 50% βαμβάκι 50% jute το κάνει ιδανικό για το καλοκαίρι αλλά και όλους τους μήνες του χρόνου. Τοποθετήστε το σε οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας και προσθέστε στυλ και ποιότητα στον χώρο σας.
| Πλάτος: | 140 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Φυσικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Πρότυπο | Αφηρημένο μοτίβο |
| Ύψος | Ύψος |
| Width | 140 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Material | Jute - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Guy Laroche |

80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
140×20 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×20 εκ, ⌀ 60 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα


70×10 εκ, διάδρομοι, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×10 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ, ⌀ 200 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
150×20 εκ
Σε απόθεμα
70×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
130×20 εκ
Σε απόθεμα


200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα


120×20 εκ, ⌀ 120 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
130×20 εκ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα