
Κουβέρτα Πικέ Μονή (160x240) Dimcol Mickey 565
25×33 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×28 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 22 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πικέ κουβέρτα για την αγκαλιά ή το λίκνο σε ροζ χρώμα και σχέδιο ζωάκια από την εταιρεία Nima. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι βάρους 275gsm που την καθιστά εξαιρετικά απαλή και ανθεκτική στη χρήση. Ιδανικό σκέπασμα για τους ανοιξιάτικους και καλοκαιρινούς μήνες. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 37 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nima |

25×33 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
28×24 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι, ύψος
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
110×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
54×40 εκ
Σε απόθεμα
37×28 εκ, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
100×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

25×33 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα