
Κουβέρτα Πικέ Αγκαλιάς (80x110) Nef-Nef Homeware Baby Super Boy
37×28 εκ, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 75×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφική βελουτέ κουβέρτα για την αγκαλιά ή το λίκνο του μωρού από την εταιρεία Baby Oliver. Είναι διπλής όψης. Η μία πλευρά είναι βελουτέ κατασκευασμένη από 100% polyester σε πράσινο χρώμα. Η άλλη είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι σε λευκό φόντο με μπεζ-πράσινες λεπτομέρειες και ζωάκια στο σχέδιο. Έχει τελείωμα με εμπριμέ ρέλι. Τα υφάσματα έχουν πιστοποίηση Oekotex που εγγυάται ότι δεν έχουν επιβλαβείς ουσίες. Μπορείτε να τυλίξετε το μωρό σας από όποια πλευρά επιθυμείτε. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Συσκευάζεται σε κουτί. Ελληνικής ραφής.
| Πλάτος: | 75 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι, Πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 40 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Baby Oliver |

37×28 εκ, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

100×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι, ύψος
Σε απόθεμα

25×33 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

110×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
25×33 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×40 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα