
Βοηθητικό Τραπεζάκι Με Αποθηκευτικό Χώρο (Φ38.5x45.5) A-S Shiro White 166584A
46×39×39 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 19×61×61 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 81,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βοηθητικό τραπεζάκι σε στρογγυλό σχήμα με μοντέρνα αισθητική. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF με ματ φινίρισμα σε μπεζ απόχρωση, που χαρίζει μοντέρνο και κομψό χαρακτήρα στον χώρο. Το τραπεζάκι αποτελεί ιδανική επιλογή για κάθε μοντέρνο σαλόνι, προσφέροντας διαχρονικό στυλ και υψηλή λειτουργικότητα. Ιδανικό για τοποθέτηση στο σαλόνι και σε οποιοδήποτε άλλο χώρο σας ταιριάζει. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο.*
| Πλάτος: | 61 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 61 εκ |
| Υψος: | 19 εκ |
| Σχήμα τραπεζιού | Στρογγυλό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Υλικό | Ξύλο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 61 cm |
| Depth | 61 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 11.9 kg |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

46×39×39 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
9×58×46 εκ, στρογγυλό
Σε απόθεμα


40×41×41 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

9×58×46 εκ, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
43×43×25 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

13×43×34 εκ, μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
11×58×41 εκ, ορθογώνιο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
6×40×49 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
9×63×53 εκ, τετράγωνο
Σε απόθεμα
15×25×67 εκ
Σε απόθεμα
10×60×53 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×43×34 εκ, μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
9×69×39 εκ, ορθογώνιο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
96×5×33 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
10×43×33 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
9×61×55 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα