
Βάση/Σουπλά Μαγειρικών Σκευών (Φ17) Z-L 1170
17×17 εκ, κύκλος, φελλός
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 26×26 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 3,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάση/σουπλά κατσαρόλας κατασκευασμένη από φελλό σε φυσική απόχρωση. Ιδανική για την προστασία της επιφάνειας του τραπεζιού ή του πάγκου από τη θερμότητα κατσαρολών και τηγανιών. Ελαφριά και ανθεκτική, απορροφά τη θερμότητα και δεν χαράζει τις επιφάνειες. Αποτελεί μια φυσική και λειτουργική επιλογή για την κουζίνα και το καθημερινό σερβίρισμα.
| Πλάτος: | 26 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Σχήμα | Κύκλος |
|---|---|
| Υλικό | Φελλός |
| Μοτίβο | Μονόχρομα |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 26 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.125 kg |
| Material | Φελλός |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

17×17 εκ, κύκλος, φελλός
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα

45×30 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
PVC
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
35×35 εκ
Σε απόθεμα
Φελλός
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα