
Σουπλά 2 Όψεων (Φ38) Nef-Nef Homeware Lemonade
45×30 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 17×17 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάση/σουπλά κατσαρόλας κατασκευασμένη από φελλό σε φυσική απόχρωση. Ιδανική για την προστασία της επιφάνειας του τραπεζιού ή του πάγκου από τη θερμότητα κατσαρολών και τηγανιών. Ελαφριά και ανθεκτική, απορροφά τη θερμότητα και δεν χαράζει τις επιφάνειες. Αποτελεί μια φυσική και λειτουργική επιλογή για την κουζίνα και το καθημερινό σερβίρισμα.
| Πλάτος: | 17 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 17 εκ |
| Σχήμα | Κύκλος |
|---|---|
| Υλικό | Φελλός |
| Μοτίβο | Μονόχρομα |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 17 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.058 kg |
| Material | Φελλός |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
30×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα

45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα