
Χαλί All Season (140x200) Tzikas Carpets Siwa 624-070
140×20 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 75×10 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 34 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μηχανοποίητο χαλί 4 εποχών 75x150 από τη σειρά Siwa της εταιρείας Tzikas Carpets. Έχει πολύχρωμο φλοράλ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από νήματα σύνθεσης από polyester και chenille. Μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού. Το βάρος του χαλιού είναι 1.02gsm. Έχει χαμηλό πέλος flatweave. Το υπόστρωμα είναι αντιολισθητικό. Είναι αντιστατικό επομένως δεν μαγνητίζονται χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη στην επιφάνεια ενώ το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Τα χαλιά της εταιρείας Tzikas Carpets είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον. Επίσης, έχουν πιστοποίηση του Γερμανικού ινστιτούτου Oeko-Tex Standard 100.
| Πλάτος: | 75 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Χρήση χαλιού | Διάδρομοι |
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Πρότυπο | Λουλουδάτα |
| Width | 75 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Polyester - Chenille |
| Κατασκευαστής | Tzikas Carpets |

140×20 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
75×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

165×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
10×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
60×10 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
20×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
120×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα