
Χαλί All Season (133x190) Tzikas Carpets Tria 44005-070
133×20 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 200×20 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 123 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μηχανοποίητο χαλί 4 εποχών 200x290 από τη σειρά Tria της εταιρείας Tzikas Carpets. Έχει μπεζ-γκρι χρώμα με vintage σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο με ανεξίτηλα νήματα σύνθεσης 100% πολυπροπυλένιο. Μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού. Το βάρος του χαλιού είναι 1.300gsm. 'Έχει χαμηλό πέλος flatweave. Το υπόστρωμα είναι υφαντό και καθιστά το χαλί ανθεκτικό στην χρήση και τις πλύσεις. Είναι αντιστατικό επομένως δεν μαγνητίζονται χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη στην επιφάνεια ενώ το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Τα χαλιά της εταιρείας Tzikas Carpets είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον. Επίσης, έχουν πιστοποίηση του Γερμανικού ινστιτούτου Oeko-Tex Standard 100.
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Πρότυπο | Αφηρημένο μοτίβο |
| Ύψος | Ύψος |
| Width | 200 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Tzikas Carpets |

133×20 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
240×20 εκ
Σε απόθεμα

80×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
140×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα

133×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα


160×20 εκ
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα