
Χαλί All Season (133x190) Royal Carpet Sand New 2822I
130×20 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 67×25 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 71 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ χαλιά μηχανής 3 τεμαχίων από την σειρά Tria της εταιρείας Tzikas Carpets. Έχουν μπεζ-γκρι χρώμα με vintage σχέδιο. Ιδανικά για το χώρο της κρεβατοκάμαρας. Είναι κατασκευασμένα ανεξίτηλα νήματα σύνθεσης 100% πολυπροπυλένιο. Το βάρος τους είναι 1.300gsm. Έχουν χαμηλό πέλος flatweave. Το υπόστρωμά τους είναι υφαντό και καθιστά τα χαλιά ανθεκτικά στην χρήση και τις πλύσεις. Είναι αντιστατικά επομένως δεν μαγνητίζονται χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη στην επιφάνεια ενώ το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Τα χαλιά της εταιρείας Tzikas Carpets είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον. Επίσης, έχουν πιστοποίηση του Γερμανικού ινστιτούτου Oeko-Tex Standard 100.
| Πλάτος: | 67 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Πρότυπο | Αφηρημένο μοτίβο |
| Width | 67 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Tzikas Carpets |

130×20 εκ
Σε απόθεμα
70×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμα
80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
120×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

60×20 εκ, ⌀ 60 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
120×20 εκ, ⌀ 120 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

133×20 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
70×10 εκ, διάδρομοι, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
150×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
150×20 εκ
Σε απόθεμα
150×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα