
Χαλί All Season (160x230) Tzikas Carpets Tria 20621-070
160×20 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 133×20 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 54 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μηχανοποίητο χαλί 4 εποχών 133x190 από τη σειρά Tria της εταιρείας Tzikas Carpets. Έχει μπεζ χρώμα και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο με ανεξίτηλα νήματα σύνθεσης 100% πολυπροπυλένιο. Μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού. Το βάρος του χαλιού είναι 1.300gsm. 'Έχει χαμηλό πέλος flatweave. Το υπόστρωμα είναι υφαντό και καθιστά το χαλί ανθεκτικό στην χρήση και τις πλύσεις. Είναι αντιστατικό επομένως δεν μαγνητίζονται χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη στην επιφάνεια ενώ το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Τα χαλιά της εταιρείας Tzikas Carpets είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον. Επίσης, έχουν πιστοποίηση του Γερμανικού ινστιτούτου Oeko-Tex Standard 100.
| Πλάτος: | 133 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Πρότυπο | Αφηρημένο μοτίβο |
| Ύψος | Ύψος |
| Width | 133 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Tzikas Carpets |

160×20 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
67×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
140×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
140×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Αφηρημένο μοτίβο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
75×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
67×10 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
140×20 εκ
Σε απόθεμα
67×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
170×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
240×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα