
Μπολ (Φ15.8x4.8) Espiel Fusion White/Grey GMT302K4
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 5,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπασίνα με διάμετρο 26εκ. από την εταιρεία εstia. Είναι κατασκευασμένη από ανοξείδωτο υλικό σε μαύρο ματ χρώμα. Ιδανική για την ανάμειξη συστατικών κατά το μαγείρεμα ή την παρασκευή γλυκού, για οικιακή αλλά και επαγγελματική χρήση.
| Σχήμα | Στρογγύλα |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Για προετοιμασία |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα