
45 €
Θήκη Για Χαρτομάντηλα Κύβος Pam & Co 124 Black Matt
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 5,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο για τους δίσκους ντεμακιγιάζ σε μπεζ απόχρωση. Είναι κεραμικό, κατασκευασμένο από polyresin. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για μία ολοκληρωμένη διακόσμηση στο μπάνιο σας.
| Τύπος | Για καλλυντικά και μακιγιάζ |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 7 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.277 kg |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα


Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα