
Πιάτο Φαγητού Ρηχό (Φ27) Estia Antique 07-21740
Πορσελάνη
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 3,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιάτο φαγητού ρηχό με διακριτικό σχέδιο σε εκρού χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από μελαμίνη με λεία επιφάνεια που καθαρίζεται εύκολα, είναι ανθεκτική και κατάλληλη για επαφή με τρόφιμα. Ολοκληρώστε την σύνθεση συνδυάζοντάς τα με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς.
| Ποικιλία | Ρηχά |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Σχήμα | Στρογγυλά |
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.38 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, βαθύ, 18

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα