
9,36 €
Φρουτιέρα (Φ27x12.5) F-V Mesh 125128A
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 5,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ με διακριτικό σχέδιο σε εκρού χρώμα, κατασκευασμένο από μελαμίνη. Έχει λεία επιφάνεια που καθαρίζεται εύκολα, είναι ανθεκτικό και κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα. Ολοκληρώστε την σύνθεση συνδυάζοντάς το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς.
| Σχήμα | Στρογγύλα |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 0.37 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα