
Μπολ (Φ15.8x4.8) Espiel Fusion White/Grey GMT302K4
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 3,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ με μοντέρνο σχεδιασμό σε μπεζ-εκρού αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό (faience) με λεπτή επίστρωση γυαλιού που προσφέρει γυαλιστερό και λείο φινίρισμα. Κατάλληλο για το σερβίρισμα φρούτων ή σνακ, προσθέτει κομψότητα στο τραπέζι σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Χωρητικότητα: 480ml.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Για φρούτα |
| Σχήμα | Στρογγύλα |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 14 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.35 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα