
Μπολ (Φ15.8x4.8) Espiel Fusion White/Grey GMT302K4
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 17,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σαλατιέρα με μοντέρνο σχεδιασμό, ιδανική για να σερβίρετε τη σαλάτα σας στο κέντρο του τραπεζιού. Κατασκευασμένη από φυσικό ξύλο μάνγκο σε φυσική απόχρωση, με επιφάνεια σε πράσινο χρώμα. Το ξύλο μάνγκο προσφέρει στιβαρότητα και αντοχή στον χρόνο, ενώ είναι κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα. Ξεχωρίζει για τη λειτουργικότητα και την αισθητική του. Ολοκληρώστε τη σύνθεση συνδυάζοντάς το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Για σαλάτα |
| Σχήμα | Στρογγύλα |
| Υλικό | Ξύλο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα