
Πιάτο Φαγητού Ρηχό (Φ27) Kutahya Porselen Mood-P01 Blue
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 4,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιάτο βαθύ σε λευκό χρώμα με φλοράλ σχέδιο σε μπορντώ-πράσινο χρώμα στο χείλος. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη κατάλληλη για τρόφιμα που συμβάλλει στην διατήρηση της θερμοκρασίας του περιεχομένου για περισσότερη ώρα. Η μη πορώδης επιφάνεια δεν απορροφά υγρασία ή οσμές. Ιδανικό για το καθημερινό τραπέζι αλλά και για πιο επίσημες περιστάσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Ποικιλία | Βαθύ |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλά |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 23 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 0.49 kg |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, βαθύ, 18

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα