
Ποτήρια (Σετ 18 τμχ) S-D Lina 154709
Σετ
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 2,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρι για ουίσκι με μοντέρνα αισθητική. Είναι κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί με ανάγλυφο σχέδιο. Το γυαλί είναι εύκολο να καθαριστεί και δεν απορροφά μυρωδιές ή λεκέδες. Είναι συμβατό με το πλυντήριο πιάτων και μπορεί να καθαριστεί εύκολα χωρίς να παραμένουν υπολείμματα. Ιδανικό ποτήρι για να πίνετε το ποτό σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Χωρητικότητα 300ml.
| Είδος ποτηριών | Για whisky |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 10 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.32 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα