
Ποτήρια Νερού 240ml (Σετ 4τμχ) Alpina 871125223999
Σετ, για νερό
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 1,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρι νερού χαμηλό με μοντέρνα αισθητική. Είναι κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί με ανάγλυφο σχέδιο. Το γυαλί είναι εύκολο να καθαριστεί και δεν απορροφά μυρωδιές ή λεκέδες. Είναι συμβατό με το πλυντήριο πιάτων και μπορεί να καθαριστεί εύκολα χωρίς να παραμένουν υπολείμματα. Ιδανικό ποτήρι για να πίνετε το νερό ή το χυμό σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Χωρητικότητα 280ml.
| Είδος ποτηριών | Για νερό |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 8 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.26 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, για νερό
Σε απόθεμα

Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα