
8,64 €
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 6,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο αποθήκευσης απορρυπαντικού ή μαλακτικού χωρητικότητας 2.3lt. Το καπάκι κλείνει με κλιπ και διαθέτει δοσομετρητή. Ένα χρήσιμο αξεσουάρ για την οργάνωση του χώρου του πλυντηρίου.
| Τύπος | Για καθαριστικά ταμπόν |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 15 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Για χαρτομάντηλα, διάμετρος
Σε απόθεμα

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα