
Μπολ (Φ15.8x4.8) Espiel Fusion White/Grey GMT302K4
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 3,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ 520ml σε εκρού χρώμα και κατασκευασμένο από ποιοτικό κεραμικό υλικό τύπου πορσελάνης το οποίο αποτελεί και μια πιο σύγχρονη, οικολογική εναλλακτική της παραδοσιακής πορσελάνης. Ιδανικό για δημητριακά, φρούτα, κρέμες και ότι άλλο επιθυμείτε. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Για φρούτα, Για σαλάτα |
| Σχήμα | Στρογγύλα |
| Υλικό | Πορσελάνη, Κεραμικό |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα