
Μπολ (Φ15) S-D Romy 194839
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ δημητριακών ή για σούπες σας σε ροζ χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη. Χωρητικότητας 520ml.
| Υλικό | Πορσελάνη |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.37 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικό, σετ, κεραμικό

Με καπάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Κεραμικό, γυαλί

Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, σμάλτο


Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ, πορσελάνη

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό


Γυαλί
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη, γυαλί, ξύλο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, σμάλτο

Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα


8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα