
Πίνακες (Σετ 12τμχ) A-G 364LUL1479 12MDF44YS
2×25 εκ, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 60×120 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 51,46 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Espiel σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Ο καμβάς είναι κατασκευασμένος από πολυεστερικό υλικό. Η κορνίζα και η πλάτη του πίνακα είναι κατασκευασμένες από ξύλο. Έχει ανάγλυφη επιφάνεια χαρίζοντας όγκο, υφή και μια τρισδιάστατη όψη. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 120 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 60 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Μοτίβο | Αφηρημένα |
| Υλικό | Κανβάς, Ξύλο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 120 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 60 cm |
| Total weight | 4 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

2×25 εκ, σετ
Σε απόθεμα
31×31 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
6×40 εκ
Σε απόθεμα
80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
36×70 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
7×53 εκ
Σε απόθεμα
3×51 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
4×51 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

80×80 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
120×80 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
4×71 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
72×22 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
60×40 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×71 εκ, vincent van Gogh
Σε απόθεμα
80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
30×25 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα