
Σποτ Δίφωτο Eurolamp Luxy 145-25266
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 eshops σε εύρος τιμών από 22,68 € έως 24,9 €:
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σποτ με μίνιμαλ στυλ, από την εταιρεία Trio Lighting. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα. Η κεφαλή μπορεί να ρυθμιστεί, καθιστώντας τη κατάλληλη για τον φωτισμό συγκεκριμένων περιοχών και έτσι μπορείτε να τη προσαρμόσετε ανάλογα με τις ανάγκες σας. Για μοντέρνο και αξιόπιστο φωτισμό, συνιστάται χρήση λαμπτήρα LED. Κατάλληλο για χρήση σε εσωτερικό χώρο με IP20. Τύπος ντουί: 1xGU10 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 25W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Τάση: 230Volt. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Εγγύηση 2 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τάση ισχύος | 230V |
| Τοποθέτηση φωτισμού | Φωτιστικά επιφανείας |
| Ανακλινόμενο | Ναί |
| Κύριο υλικό | Μέταλο |
| Width | 13 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.42 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Trio Lighting |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα