
Διακοσμητικό τοίχου από ύφασμα 70x100 εκ., Emilia
Ξύλο
Διαστάσεις 80×100 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 83,45 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Espiel σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος. Η κορνίζα είναι κατασκευασμένη από ξύλο σε φυσική απόχρωση. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 100 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 80 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 100 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 80 cm |
| Total weight | 4 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Ξύλο

Ξύλο


























3×50 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο




Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα