
Χαλί Διαδρόμου (67x300) Royal Carpet Sand UT6 2822/D
67×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 67×10 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 32 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μηχανοποίητο χαλί διάδρομος 67x250 από τη συλλογή Sand της εταιρείας Royal Carpet. Έχει γκρι χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από συνθετική ψάθα σύνθεσης 100% πολυπροπυλένιο και βάρος 1.580gsm. Έχει χαμηλό πέλος flatweave. Ένα ψάθινο χαλί που αποπνέει εξοχική και καλοκαιρινή διάθεση. Αποτελεί ιδανική λύση για το σαλόνι, το χολ ακόμη και την κουζίνα. Πολύ πρακτικό και ανθεκτικό στη καθημερινή χρήση. Ελαφρύ χαλί με αντιστατική ιδιότητα, με αποτέλεσμα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα να είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Επίσης, δεν μαδάει και είναι κατάλληλο για ενδοδαπέδια θέρμανση. Τα χαλιά της εταιρείας Royal Carpet είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον.
| Πλάτος: | 67 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 67 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

67×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
67×10 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
130×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα

67×10 εκ
Σε απόθεμα
240×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα

67×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
67×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


200×20 εκ
Σε απόθεμα

130×20 εκ
Σε απόθεμα


240×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


160×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

67×10 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
130×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα