
Πατάκι (45x75) L-C Salou Natural 1740705
81×45 εκ, λάστιχο, ορθογώνιο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 126×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί διαδρόμου με έθνικ σχέδιο ιδανικό για τοποθέτηση στην κουζίνα σας. Σε γκρι-μπεζ αποχρώσεις με λευκές λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένο από 100% PVC με αντιολισθητική πίσω πλευρά για σταθερότητα και ασφάλεια. Κατάλληλο για χρήση σε εσωτερικό χώρο.
| Πλάτος: | 126 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό χαλιού πόρτας | Λάστιχο |
|---|---|
| Σχήμα χαλιού πόρτας | Ορθογώνιο |
| Τύπος | Εσωτερικού χώρου |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 126 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.794 kg |
| Material | PVC |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

81×45 εκ, λάστιχο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα





40×60 εκ, λάστιχο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Λάστιχο
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα



40×60 εκ, από ίνες καρύδας, ορθογώνιο
Σε απόθεμα



126×45 εκ, λάστιχο, ύφασμα
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ, λάστιχο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα



66×40 εκ, ύφασμα, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

126×45 εκ, ύφασμα, ορθογώνιο
Σε απόθεμα




40×70 εκ, από ίνες καρύδας, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
81×45 εκ, λάστιχο, ύφασμα
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
