
Χαλί Διαδρόμου (45x120) L-C Salou Natural 1740706
126×45 εκ, λάστιχο, ορθογώνιο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 81×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι ιδανικό για χρήση σε κάποια μπαλκονόπορτα ή την κουζίνα. Είναι κατασκευασμένο από 100% PVC, με τυπωτό έθνικ σχέδιο σε γκρι-μπεζ αποχρώσεις με λευκές λεπτομέρειες. Έχει αντιολισθητική πίσω πλευρά για σταθερότητα και ασφάλεια. Κατάλληλο για χρήση σε εσωτερικό χώρο.
| Πλάτος: | 81 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό χαλιού πόρτας | Λάστιχο |
|---|---|
| Σχήμα χαλιού πόρτας | Ορθογώνιο |
| Τύπος | Εσωτερικού χώρου |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 81 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.535 kg |
| Material | PVC |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

126×45 εκ, λάστιχο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

40×60 εκ, λάστιχο, ύφασμα
Σε απόθεμα




40×60 εκ
Σε απόθεμα
Λάστιχο
Σε απόθεμα
81×45 εκ, λάστιχο, ύφασμα
Σε απόθεμα
126×45 εκ, λάστιχο, ύφασμα
Σε απόθεμα
40×60 εκ, λάστιχο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
126×45 εκ, ύφασμα, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

126×45 εκ, λάστιχο, ύφασμα
Σε απόθεμα






40×60 εκ, λάστιχο
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα
66×40 εκ, ύφασμα, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

59×39 εκ
Σε απόθεμα

40×60 εκ
Σε απόθεμα


40×60 εκ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα