
Χαλί All Season (160x230) Tzikas Carpets Capri 1970-115
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 75×10 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 35 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μηχανοποίητο χαλί 75x150 από τη συλλογή Canvas της εταιρείας Royal Carpet. Έχει μπλε φόντο με κίτρινες λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από 100% ακρυλικό chenille. Έχει βάρος 1.120gsm. Διαθέτει χαμηλό πέλος flatweave. Έχει αντιολισθητικό υπόστρωμα. Πολύ πρακτικό και ανθεκτικό στη καθημερινή χρήση. Ελαφρύ χαλί 75x150 με αντιστατική ιδιότητα, με αποτέλεσμα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα να είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Επίσης, δεν μαδάει και είναι κατάλληλο για ενδοδαπέδια θέρμανση. Τα χαλιά της εταιρείας Royal Carpet είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον.
| Πλάτος: | 75 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 75 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | Ακρυλικό |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα



140×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
75×10 εκ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Υφαντό στο χέρι
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
75×10 εκ
Σε απόθεμα
70×10 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


160×20 εκ
Σε απόθεμα
75×10 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
Οβάλ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα