
Μαξιλάρι Διακοσμητικό 32x52 2216 Κρεμ
Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 5 ημέρεςΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Gofis Home. Έχει ροζ φόντο με φλοράλ σχέδιο σε πράσινο-εκρού χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από ύφασμα με σύνθεση 50% polyester, 40% βαμβάκι και 10% λινό. Ιδανικό για να ανανεώσει την διακόσμηση του καθιστικού σας, δίνοντας μία μοντέρνα πινελιά.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Εκρού,Ροζ |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι, ανατολίτικο

Βαμβάκι, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

50×70 εκ, ορθογώνιος, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, λουλούδια


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι, ανατολίτικο

50×70 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

45×45 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι, λουλούδια

50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
65×50 εκ, μετάξι, λουλούδια
Σε απόθεμα
58×2 εκ, ορθογώνιος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
42×42 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα