
Σετ Σουπλά TATI 45x35 TAT13-TAT14
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά από την εταιρεία Gofis Home. Έχει πετρόλ φόντο με φλοράλ σχέδιο σε πράσινο-ροζ χρώμα και εκρού λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένο από ύφασμα σύνθεσης 50% polyester, 40% βαμβάκι και 10% λινό. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.03 kg |
| Χρώμα | Πετρόλ,Ροζ |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα


Λουλουδάτο, ορθογώνιο, μονοκόματο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα

45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
35×35 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×15 εκ, κύκλος, μπαμπού
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ορθογώνιο, PVC
Σε απόθεμα

9×7 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
10×10 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ύφασμα

38×38 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×30 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα