
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (43x43) Gofis Home Liora 633
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 9,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε εκρού χρώμα με πολύχρωμο φλοράλ σχέδιο από την εταιρεία Gofis Home. Είναι κατασκευασμένη από ύφασμα με σύνθεση 50% polyester, 40% βαμβάκι και 10% λινό τυπωμένη με ανεξίτηλα ανθεκτικά χρώματα. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Εκρού,Πολύχρωμο |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι, ρίγες, λουλούδια

45×45 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι, λουλούδια


45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι


15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα