
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Tiyana Green
51×70×66 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 70×58×53 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καρέκλα με μοντέρνο σχεδιασμό που θα ταιριάξει μοναδικά στην τραπεζαρία ή την κουζίνα σας. Το ύφασμα είναι υφαντό τύπου linen-look κατασκευασμένο από 100% polyester σε ανοιχτό γκρι χρώμα. Τα πόδια είναι μεταλλικά σε μαύρο χρώμα. Κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο. Βάρος αντοχής: 120kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 58 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 53 εκ |
| Υψος: | 70 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό καναπέδων | Ύφασμα |
| Width | 58 cm |
| Depth | 53 cm |
| Height | 70 cm |
| Total weight | 7.05 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

51×70×66 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα






51×70×66 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
81×57×62 εκ, μοντέρνο, καρυδιά


Μοντέρνο

Ύφασμα, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Πεύκο, καρυδιά, ξύλο

Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, περιστρεφόμενος

Ύφασμα
Σε απόθεμα
78×60×60 εκ, δασική οξιά, με μπράτσα

Μοντέρνο, περιστρεφόμενος

Μοντέρνο, περιστρεφόμενος




80×58×58 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα


Ύφασμα

Ύφασμα, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα