
Απλίκα Τοίχου Aca Tabs G85541W Gypsum
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Σποτ χωνευτό της εταιρείας Aca Decor σε μίνιμαλ στυλ με δυνατότητα τοποθέτησης δύο κατευθύνσεων. Είναι κατασκευασμένο από μέταλλο σε λευκό χρώμα με ασημί λεπτομέρειες. Έχει περιστρεφόμενη κεφαλή, ώστε να ρυθμίσετε την κλίση του φωτισμού όπως ακριβώς επιθυμείτε. Διαθέτει στο σώμα του φωτιστικού ενσωματωμένο διακόπτη On/Off, μέσω του οποίου το σποτ μπορεί να λειτουργήσει με 3 τρόπους. 1ος Τρόπος: Αφήνετε το φως σταθερά αναμμένο από τον επιτοίχιο διακόπτη και ανοιγοκλείνετε το φως από τον ενσωματωμένο διακόπτη της απλίκας. 2ος Τρόπος: Αφήνετε το φως σταθερά αναμμένο από τον ενσωματωμένο διακόπτη της απλίκας και ανοιγοκλείνετε το φως από τον επιτοίχιο διακόπτη. 3ος τρόπος: Αν η απλίκα συνδεθεί με μόνιμη παροχή ρεύματος χωρίς επιτοίχιο διακόπτη, τότε ελέγχετε το φωτιστικό από τον ενσωματωμένο διακόπτη της απλίκας. Δεν υποστηρίζεται λειτουργία κυκλώματος εναλλαγής (Αλέ Ρετούρ), δηλαδή δεν είναι δυνατός ο έλεγχος του φωτιστικού από τον επιτοίχιο και τον ενσωματωμένο διακόπτη ταυτόχρονα. Έχει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led 3W, λευκού φυσικού φωτός (4000K) και φωτεινότητας 210LM. Εγγύηση λαμπτήρα 2 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής.
| Κύριο υλικό | Μέταλο |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Τάση ισχύος | 230V |
| Θερμοκρασία χρώματος | Φως ημέρας λευκό |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 18 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, γυαλί

Γυαλί

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα