
Επιτοίχιο Φωτιστικό MARBELLA LED 11W DIM 2700K 715lm Αμμώδες Μαύρο Αλουμινίου IP20 140x182x300mm
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΕπιλέξτε από 2 eshops σε εύρος τιμών από 189 € έως 234,41 €:
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Aca Decor με μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένη από αλουμίνιο σε μαύρο χρώμα. Έχει στοιχεία από μάρμαρο. Είναι κατάλληλη για εσωτερικό χώρο με δείκτη προστασίας από υγρά και σκόνη IP20. Περιλαμβάνει μία λάμπα νήματος Led με συνολική ισχύ 11Watt. Διαθέτει θερμοκρασία χρώματος θερμού λευκού φωτισμού 2700K. Φωτεινότητα 715Lm. Το φωτιστικό διαθέτει κουμπί touch dimmable από το οποίο ρυθμίζεται η ένταση του φωτός. Εγγύηση 5 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Αλουμίνιο,Μαρμάρινο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα




LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
LED, 230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


LED, γυαλί, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

LED
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα