
Φωτιστικό τοίχου απλίκα με ντουί 1 x E27 AC 220-240V IP20 μαύρο ύφασμα & μ΄΄εταλλο με μπεζ ξύλο Μ20 x Π28 x Υ36cm
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Heronia με μίνιμαλ σχεδιασμό. Έχει ξύλινο σκελετό σε φυσική απόχρωση. Η βάση τοποθέτησης και το ντουί είναι από πλαστικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Μπορεί να τοποθετηθεί με 2 τρόπους: με κατεύθυνση κεφαλής προς τα πάνω ή προς τα κάτω. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμα




LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



LED, 230V
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα




LED

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Μέταλο, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα