
8 €
Επιτραπέζιος Καθρέφτης (17.5x6x20.5) F-V Bamboo Mirror 174865 Rectangular
20×6 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 22×8 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιος καθρέφτης κατασκευασμένος από bamboo σε φυσική απόχρωση με μεταλλική μαύρη βάση. Ο καθρέφτης είναι περιστρεφόμενος και από την μια πλευρά είναι μεγεθυντικός για να βλέπετε την κάθε λεπτομέρεια του μακιγιάζ σας ή να βγάζετε τα φρύδια σας. Ιδανικός καθρέφτης για το μακιγιάζ σας.
| Πλάτος: | 8 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 22 εκ |
| Width | 8 cm |
|---|---|
| Depth | 14 cm |
| Height | 22 cm |
| Total weight | 0.36 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Μεταλλικό,Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

20×6 εκ
Σε απόθεμα
20×6 εκ
Σε απόθεμα







20×18 εκ
Σε απόθεμα



33×14 εκ, επιτραπέζια, διάμετρος
προς αποστολή σε 4 ημέρες


27×18 εκ
Σε απόθεμα
Επιτοίχια



20×18 εκ
Σε απόθεμα

20×20 εκ
Σε απόθεμα

18×17 εκ
Σε απόθεμα
23×7 εκ
Σε απόθεμα






152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
