
13,9 €
Διαστάσεις 20×18 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιος καθρέφτης κατασκευασμένος από μεταλλικό υλικό σε ασημί χρώμα. Ο καθρέφτης είναι περιστρεφόμενος και από την μια πλευρά είναι μεγεθυντικός για να βλέπετε την κάθε λεπτομέρεια του μακιγιάζ σας ή να βγάζετε τα φρύδια σας. Ιδανικός καθρέφτης για το μακιγιάζ σας. Διάμετρος καθρέφτη: 17εκ.
| Πλάτος: | 18 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 20 εκ |
| Width | 18 cm |
|---|---|
| Depth | 7 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.28 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα