
78,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπουρνούζι ενηλίκων με κουκούλα σε λευκό χρώμα από την εταιρεία Guy Laroche. Διαθέτει τσέπες, ζώνη και σκίσιμο στα πλαϊνά. Η εξωτερική όψη είναι βελουτέ από 60% βαμβάκι και 40% polyester ενώ η μέσα πλευρά είναι πετσετέ για να απορροφάει το νερό. Συνδυάστε το με τις πετσέτες μπάνιου 3 τεμαχίων του ίδιου χρώματος για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας, Βαμβάκι |
|---|---|
| Για ποιόν | Γυναικεία |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 45 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 1.5 kg |
| Material | 60% Βαμβάκι 40% Polyester |
| Κατασκευαστής | Guy Laroche |


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα