
Κουτάλες Μαγειρικής + Βάση (Σετ 6τμχ) F-V Essentials 209784 Beige
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ εργαλεία κουζίνας σε γκρι χρώμα με πράσινες λαβές. Είναι κατασκευασμένα από ανθεκτικό πλαστικό υλικό PBT. Το σετ περιλαμβάνει 1 σπάτουλα τρυπητή, 1 κουτάλα ραγού, 1 κουτάλα τρυπητή, 1 κουτάλα ζυμαρικών και 1 κουτάλα σούπας. Περιλαμβάνεται η βάση από την οποία μπορείτε να κρεμάσετε τις κουτάλες. Ένα χρήσιμο και πρακτικό σετ που θα ταιριάξει σε κάθε κουζίνα.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 17 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 0.845 kg |
| Χρώμα | Ανθρακί |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ, πλάτος, ύψος
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Διάμετρος
Σε απόθεμα


Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα




Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Διάμετρος
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Διάμετρος
Σε απόθεμα
Διάμετρος
Σε απόθεμα
Διάμετρος
Σε απόθεμα
Διάμετρος
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα