
Τραπεζάκι σαλονιού Eleva Megapap χρώμα sapphire oak 90x44,6x46,4εκ.
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Διαστάσεις 35×60×60 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπέζι σαλονιού με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από MDF_E1 σε μπεζ απόχρωση. Διαθέτει ράφι στο κάτω μέρος για επιπλέον αποθηκευτικό χώρο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για μία αρμονική διακόσμηση. Μέγιστο βάρος αντοχής: 50kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 60 εκ |
| Υψος: | 35 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Με αποθηκευτικό χώρο | Ναί |
| Width | 60 cm |
| Depth | 60 cm |
| Height | 35 cm |
| Total weight | 9.9 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο


Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο, μοντέρνο

Σετ
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο, ρουστίκ

Με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο, μοντέρνο

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο

7×81×82 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

53×102×56 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο

53×102×56 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο

Ορθογώνιο, ξύλο, με ρόδες


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα