
Τραπεζάκι σαλονιού Bohema Megapap χρώμα μαύρο - sepet oak Ø85x43,2εκ.
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Διαστάσεις 8×88×86 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Τραπέζι μέσης με μοντέρνο σχεδιασμό από την εταιρεία Vasagle με εφέ λευκού μαρμάρου. Ιδανικό για τον χώρο του καθιστικού σας καθώς θα προσφέρει κομψότητα και λειτουργικότητα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 88 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 86 εκ |
| Υψος: | 8 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Με αποθηκευτικό χώρο | Ναί |
| Width | 88 cm |
| Depth | 86 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 15.8 kg |
| Χρώμα | Χρυσό,Λευκό |
| Material | Μεταλλικό,Μοριοσανίδα |
| Κατασκευαστής | Vasagle |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ρουστίκ , πεύκο, ξύλο

5×60×45 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πεύκο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Με αποθηκευτικό χώρο, γυαλιστερό, μοντέρνο

Στρογγυλό, με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο

Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ρουστίκ

Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο

Στρογγυλό, ρουστίκ , ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο


Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο



Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο

Μοντέρνο, πεύκο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Στρογγυλό, με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο

Με αποθηκευτικό χώρο, ματ, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο

Στρογγυλό, γυαλί
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, ρουστίκ , ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, ξύλο

Στρογγυλό, με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο

Ξύλο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο

Με αποθηκευτικό χώρο, μοντέρνο, ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα