
Ορντεβιέρα Σερβιρίσματος 3 Θέσεων (35x24) S-D Bamboo Noir 196388B
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό, με πολύχρωμο φλοράλ μοτίβο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ένα αρμονικό αποτέλεσμα.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.093 kg |
| Χρώμα | Τυρκουάζ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Για σαλάτα, στρογγύλα, πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα





Γυαλί
Σε απόθεμα
Με δίσκο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Προβηγκιακό, διακοσμητικό, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Διακοσμητικό, κεραμικό, ανατολίτικο


Κεραμικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, διακοσμητικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , κεραμικό, γιαπάντι
Σε απόθεμα




Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, διακοσμητικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα