
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς L-C Sibel Rose 1626750
45×26 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε εκρού απόχρωση με διακριτικές λεπτομέρειες. Το ύφασμά της είναι από 98% polyester-2% λινό με υφή λινού ενώ προσφέρει χαμηλή σκίαση που επιτρέπει άπλετο φως να περνάει στον χώρο. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση σε κουρτινόξυλο. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Width | 42 cm |
|---|---|
| Depth | 26 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.515 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | 98% Polyester 2% Λινό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×26 εκ
Σε απόθεμα
37×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
41×28 εκ
Σε απόθεμα
41×28 εκ
Σε απόθεμα
38×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
40×25 εκ
Σε απόθεμα
26×41 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Κουζίνας
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα
200×26 εκ, voile, σε ράγα
Σε απόθεμα
45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα

Voile, σε ραβδί
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

140×27 εκ, voile, ίσιος
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
Κουζίνας
Σε απόθεμα
40×27 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


26×43 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
40×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Κουζίνας
Σε απόθεμα
40×27 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
39×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
40×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

100×200×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα