
8,64 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βαμβακοθήκη με μοντέρνο σχεδιασμό. Το δοχείο είναι κατασκευασμένο από polyresin σε εκρού χρώμα ενώ το καπάκι είναι από ξύλο ακακίας σε φυσική απόχρωση. Ιδανικό για να τοποθετήσετε μέσα βαμβάκι ή ακόμη και δίσκους ντεμακιγιάζ διατηρώντας τον χώρο σας οργανωμένο και καλαίσθητο.
| Τύπος | Για βαμβάκι |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 11 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.384 kg |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
