
Βαμβακοθήκη (Φ9.5x11) T-D Beige/Bamboo 67101161
Για βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο με καπάκι για βαμβάκι ή δίσκους ντεμακιγιάζ σε φυσικό χρώμα και μίνιμαλ σχέδιο ιδανικό να ταιριάξει σε κάθε μπάνιο. Κατασκευασμένο από bamboo υλικό. Συνδυάστε το με τα υπόλοιποα είδη του ίδιου σχεδίου για μια ολοκληρωμένη διακόσμηση του μπάνιου σας.
| Τύπος | Για βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.27 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διάμετρος
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για καλλυντικά και μακιγιάζ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Πλάτος, βάθος

Για βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για καθαριστικά ταμπόν, για βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα


Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα